زمان ثبت نام در رشته‌های خاص و دارای آزمون عملی کنکور

داوطلبان کنکور سراسری 1403 هر یک از گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه‌مندی­ به رشته علوم ورزشی  باید نسبت به انتخاب مورد مربوط و پرداخت هزینه آزمون عملی از از روز یکشنبه به‌تاریخ سوم تیر تا روز جمعه به‌تاریخ هشتم تیر  از طریق سامانه جامع آزمون سراسری در وبگاه سازمان سنجش اقدام نمایند.

داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی رشته علوم ورزشی خواهند بود که نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازۀ زمانی اعلام شده و اعلام علاقه‌مندی به این رشته اقدام کنند و  در جلسه آزمون گروه‌های آزمایشی علوم‌ریاضی، علوم‌انسانی و علوم‌تجربی در یکی از آزمون‌های سراسری نوبت اول و یا دوم (و یا هر دو نوبت) سال ۱۴۰۳ حاضر باشند.

اقزون بر این داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به رشته ­های پذیرش با آزمون و دارای آزمون عملی به منظور شرکت در آزمون عملی، باید نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از رشته‌های تحصیلی و پرداخت هزینه آزمون عملی از طریق سامانه جامع آزمون سراسری اقدام نمایند.

اوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون عملی خواهند بود که  نسبت به پرداخت هزینه برگزاری آزمون عملی در بازه زمانی اعلام شده و اعلام علاقه‌مندی به یک رشته یا رشته ­ها اقدام کنند و در جلسه آزمون گروه آزمایشی هنر در یکی از آزمون‌های سراسری نوبت اول و یا دوم  (و یا هر دو نوبت) سال ۱۴۰۳ حاضر باشند.

منبع: ایسنا