انتخاب رشتە صحیح مکمل تلاشهای داوطلبان کنکورمیباشدو میتواندنقش اساسی برای ادامه تحصیل رامهیاکند.اینجانب بیش از بیست سال انتخاب رشته راانجام داده ام ودر پنج سال اخیراز نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف استفاده کرده ام و بنابه دلایل زیر آنرا به عنوان بهترین نرم افزار انتخاب رشته و بهترین ابزارممکن در این زمینه تاییدمی کنم؛1.نرم افزار انتخاب رشته تنها نرم افزار ممکن موجود دربازاررقابتی است که آبدیت آن بروز میباشدوجدیدترین تغییرات سازمان سنجش درآن اعمال میگردد.2.درانتخاب رشته شاخصهای واقعی از جمله رتبه وتراز زیرگروه ،رتبه منطقه،تراز ورتبه کشوری مورد توجه میباشد3. علاقە ومحدودیت های داوطلب را به راحتی میتوان در ان اجرانمود.4.امکان دسترسی مجددبەاطلاعات هر داوطلب وویرایش به سهولت انجام می شود.5.امکان انتخاب رشتە دررشتە های باکنکور ؛بااستفادە از سوابق تحصیلی ودانشگاه آزاددر آن پیشبینی شده است.
مهمترین اصل نیز رضایت متقاضیان است که بعد از انتخاب رشته قابل درک است.
استفاده از این نرم افزار رابه کلیه داوطلبان پیشنهاد میکنم.

با 23 سال تجربه در امر انتخاب رشته، امسال برای چهارمین سال پیاپی با فرهیختگان شریف همکاری داشتم. نتها نرم افزار انتخاب رشته ای است که به آن اعتقاد کامل دارم. در برخی از موارد انتخاب رشته خروجی خوش بینانه به نظر میرسد.
پیشنهاد میکنم کسانی که این نرم افزار انتخاب رشته را تهیه میکنند حتما از قابلیت مشاور یار استفاده کنند. و تجربه خود را برای استفاده نکردن از این قابلیت بهانه قرار ندهند.

نرم افزار فرهیختگان شریف اگر توسط مشاور مجرب به کار گرفته شود فوق العاده راه گشاست قابلیت های نرم افزار موجب شده راهی برای انتخاب رشته عالی برای مشاوران باز شود.

 نرم افزار  انتخاب رشته فرهیختگان شریف برنامه ای دقیق و سنجیده و بسیار کارساز میباشد.بنده از استفاده ی این نرم افزار بسیار راضی هستم و به شما هم توصیه میکنم.

– ويژگي هاي ممتاز نرم افزار مشاوريار از ديدگاه اينجانب :
1- كاربري آسان محيط نرم افزار و سهولت دسترسي
2- رضايت حداكثري كنكوري ها پس از اعلام نتايج نهايي
3- ارسال پيشاپيش پيامك هاي اطلاع رساني از شركت
4- پاسخگويي پيوسته كارشناسان واحد پشتيباني
– پيشنهادات:
1-  تقويت بخش هاي داخلي نرم افزار و سيستم بروز رساني
2-  تقويت امكانات ويرايشي و گرافيكي

استفاده از نرم افزار فرهیختگان شریف برای کسانی که با الفبای انتخاب رشته آشنا باشند بسیار مفید است اینجانب که بیش از 25 سال به صورت تخصصی در انتخاب رشته کار میکنم به یقین این نرم افزار را بهترین نرم افزار انتخاب رشته ای می دانم  که به کاربر در سرعت و دقت عمل کمک میکند.لازم به ذکر است هوش و ذکاوت اسفاده از این نرم افزار به دقت و تجربه کاربر نیز بستگی دارد
-یافتن کد رشته ها با احتمالهای مختلف برای هر داوطلب مفید است
-تنوع در خروجی داده ها برحسب الفبایی یا احتمال قبولی عالی است
-یافتن یک یا چند رشته خاص در حوزه انتخابی کاربرد خوبی دارد
-خروجی همزمان رشته های با آزمون و بدون آزمون سرعت و دقت را افزایش می دهد
-هوشمند بودن نرم افزار برای افراد کم تجربه باعث میشود رشته شهرهای مفید را در صدر رشته ها پیشنهاد کند
-بروز رسانی همزمان با تغییرات سازمان سنجش به کاربر کمک زیادی میکند

تیم نرم افزاری فرهیختگان از مجرب و متعهد ترین تیم های تحقیقاتی و نرم افزاری کشور می باشد. بنده مشاور رسمی آموزش و پرورش با مدرک دکترای روان شناسی با وجود اطلاع از فرایند های انتخاب رشته هر ساله در کار تجارب خود از نرم افزار فهیختگان شریف نیز بهره می برم.

بهترین بخش نرم افزار جهت مشاورین عزیز بخش مشاور یار هست که به راحتی دفترچه کنکور با تمام جزییات و آیتمهای انتخابی در دسترس است

نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف را می توانم به عنوان یک نرم افزار مطمئن جهت انتخاب رشته به همه ی همکاران شاغل در حوزه آموزش و کنکور پیشنهاد دهم.

به موقع

محترمانه و رضایت بخش

بروزرسانی سریع

نزدیک به 10 سال از این نرم افزار استفاده کرده ام و بسیار رضایت بخش بوده است. ممنون از همه ی زحمات شما بزرگواران.

همواره با افتخار از قوی ترین نرم افزار انتخاب رشته ی موجود در ایران، یعنی نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف، برای دیگران تعریف کرده ام و رضایت خودم را به آن ها اعلام داشته ام

چندین سال است که برای انتخاب رشته از نرم افزار فرهیختگان شریف استفاده می کنم که در تمام این سالها از همه لحاظ راضی هستم بجز بخش تخفیف خرید نرم افزار توستط مشتریان قدیمی
موفق باشید

با نام و یادخدا
طی سالیانی که افتخار همکاری با موسسه فرهیختگان شریف را داشته ام همیشه پشتیبانی خوبی داشته اند و نرم افزار همیشه به روز و با کیفیت عالی بوده است از زحمات شما بزرگواران سپاسگزارم.

خسته نباشید-کیفیت پاسخ گویی واقعا عالی بوده است؛ هر زمان که با مشکلی ،چه در نحوه تهیه، چه در نصب و چه در سایر موارد روبه رو شدم،  به خوبی پاسخ گو بودید. امیدوارم در سال بعد نیز همچون سال های گذشته بتوانیم از ابن نرم افزار استفاده نماییم.

نرم افزار بسیار خوب و جامع طراحی شده است.

نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف بسیار مناسب بود و از دقت نسبتا بالایی در زمینه های مختلف برخوردار بود. به ویژه داوطلبینی که با این نرم افزار انتخاب رشته مجازی شدند کاملا راضی بودند. امید است انشاا… در سالهای آینده شاهد ارتقاء کیفی این نرم افزار باشیم.

با توجه به اینکه مدت 6 سال است از این نرم افزار استفاده میکنم در مقایسه با سایر نرم افزار ها از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و رضایت بخش است. امیدوارم در این مسیر موفق باشید!

قابلیت تفکیک سریع اولویت ها و رشته ها با توجه به درخواست دانش آموز و نظر مشاور، جدول تحلیل آماری و بخش مشاور یار به همراه پشیبانی جامع از ویژگی های این نرم افزار می باشد
امیدورام با بهره گیری از ایده ها و نظرات کاربران این سامانه انتخاب رشته هر سال بهتر بشه …

سلام
و تشکر از حرکت مفید و کارشناسانه و با مسئولیت پذیری کامل شما عزیزان.

با بهترین دعاها نثارتان.

با سلام وخدا قوت نرم افزار دارای کاربری آسان با امکانات خیلی خوب است…

کیفیت همکاری بسیار علی بود.امیدوارم در سال آینده نیز  این همکاری ادامه یابد.

همه چیز عالی بوده است.

بسیار عالی است. ما کاملا از نرم افزار شما رضایت داریم

در مجموع از کیفیت راضی هستیم

بنده بعنوان روانشناس و مشاور به مدت 8 سال است که از این نرم افزار استفاده می کنم؛ از نظر اینجانب نرم لفزار فرهیختگان شریف هوشمندانه است و  قالب یک تیم تخصصی طراحی و پشتیبانی شده و می گردد؛ این نرم افزار با حداقل ممکن نقص و خطا و چه بسا در برخی موارد حتی بدون نقص و خطا می باشد؛ بنابراین این نرم افزار را به دیگر مشاوران و کاربران توصیه می کنم و امیدوارم که مورد استفاده قرار دهند.

واقعا عالی

من از ابتدای فعالیت انتخاب رشته نرم افزاری با موسسه فرهیختگان شریف آشنا هستم و هر سال نرم افزار را از این موسسه تهیه می کنم چه برای اداره آموزش و پروش که مسئول مشاوره بودم و چه برای مرکز مشاوره خصوصی خودم.نرم افزاری بسیار عالی و کاملا کاربردی است.

بعد از  سه سال همکاری با این مجموعه واقعا باید تحسین کنم تلاش و کوشش روز افزون کادر فرهیختگان شریف بابت محصولی که هرساله ارائه میکنند و کمکی در کنار دانش مشاوران ارائه می دهند. این نرم افزار قابلیت هایی بسیار خوبی برای کمک به مشاوران عزیز دارد و قرار گرفتن این امکانات ادر کنار دانش مشاور می تواند بهترین نتیجه را به بار آورد. طی سه سال همکاری و کار با فرهیختگان شریف اطلاعات فوق العاده ای به من افزوده شده است؛ ازین مجموعه متشکرم

استفاده از نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف کمک شایانی در تعیین لیست انتخاب رشته داوطلبان کرده است و من از استفاده از این نرم افزار کاملا رضایت دارم

بنده از خدمات فرهیختگان شریف واقعا راضی هستم و امسال تقریبا ۱۰ سال است که از نرم افزار انتخاب رشته شریف استفاده میکنم
واقعا دست مریزاد

من تجربه کار کردن با نرم افزار فرهیختگان شریف را از سال ۹۴ دارم قابلیت های فراوان دقت بالا پشتیانی خوب از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم افزار می باشد

نرم افزار بسیار خوب و عالی هست که در چند سال همکاری ما با این مجموعه بسیار رضایت بخش بوده و گزارش های ارائه شده توسط این نرم افزار قابل اعتماد می باشد و مجموعه ما بسیار راضی هستیم

واقعا کاربردی و همه نیاز یک مشاور حتی در طول سال تحصیلی بدون سردرگمی قابل اجرا و قابل دسترسی سریع است.که حتی از بخش پیامک ها خیلی بهره مند شدم با تشکر اسفندیاری

بسیار عالی بود من چند ساله دارم استفاده میکنم دقت نرم افزار فرهیختگان شریف خیلی بالاست و به واقعیت خیلی نزدیکه

در طی چند سالی که با نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف کار کرده ام این نرم افزار را در اکثر قریب به اتفاق زمینه ها فوق العاده می دانم.

مطمنا نرم افزار مفیدی می باشد . انشالله مرکز مشاوره تبسم در سالهای اتی نیز از این نرم افزار استفاده مفید خواهد برد.

باتشکر از همکاران گرامی درخصوص تهیه نرم افزار بسیار عالی و قوی در حوزه انتخاب رشته، باتوجه به سابقه اینجانب در حوزه انتخاب رشته و مشاوره، بی شک نرم افزار فرهیختگان شریف مجموعه بسیار کامل در این حوزه می باشد.

قریب به یقین این نرم افزار تمام اطلاعات لازم در اختیار فرد متخصص در امر انتخاب رشته میدهد

نرم افزار فرهیختگان شریف بسیار کامل تر و دقیق تر از سلیر نرم افزارهای مشابه بوده و نتایج آن معتبرتر می باشد.

با سلام و خسته نباشید خدمت گروه قدرتمند فرهیختگان شریف. نرم افزار بسیار جامع و کاربردی طراحی شده و سرعت بروزرسانی اطلاعات و درج اطلاعات دفترچه انتخاب رشته در آن عالی بود و تیم ما سه سال پیاپی هست که از این نرم افزار استفاده کرده و رضایت کامل را داریم.

برنامه ای دقیق و بسیار منظم بود که در فرآیند انتخاب رشته بسیار کاراست

دو سال متوالی از نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف استفاده و رضایت کامل دانش آموزان و مشاوران سطح شهر را فراهم نموده است .

نرم افزارهای فرهیختگان شریف یار و همراه بسیار مناسبی برای مشاوران موفق تحصیلی و انتخاب رشته می باشد.

در استفاده از نرم افزار تعیینرشته فرهیختگان شریف ارایه ظرفیت رشته ها و دانشگا ه ها در مشاوریار بسیار مفید بود، همچنین بخش معرفی مختصر رشته ها هنگام پاسخگویی به سئوالات داوطلبان بسیار کاربردی بود.

امکان وزن دهی به شهر یا رشته های مدنظر در اولولیت دهی به شهرها و رشته ها بسیار جالب و کاربردی است. از پاسخگویی و حسن برخورد همه کارشناسان مجموعه فرهیختگان شریف صمیمانه سپاسگزارم.

با سلام و خسته نباشید به همکاران ارجمند و تشکر ازدست اندر کاران تهبه نرم افزار فرهیختگان شریف که بر اساس تجربه کاری بنده کاملتربن نرمافزار هست.خدا قوت عرض میکنم و آرزوی توفیقات روزافزون دارم.

سرعت عمل بالا واعتماد دانش آموزان

از دقت بالای شما در تهیه و ارایه اطلاعات کاملا سپاسگزاریم.

با نرم افزار فرهیختگان شریف به ویژه بخش  مشاوریار آن سرعت و کارامدی هر مجموعه چند برابر خواهد شد.

عالی است در این چند سال

خسته نباشید می‌تواند کمی بهتر شود؛ پشتیباناتون عالی هستند و از سال قبل بهتر بود.

در ابتدا امکان نصب نرم افزار را نداشتم و پشتیبانی در کمترین زمان مشکل را بر طرف کرد که جای تقدیر دارد.

چندسال هست که افتخار همکاری با این موسسه را دارم که در انتخاب رشته بسیار کمک کننده هست.

باید عرض کنم این نرم افزار بسیارکاربردی درامر انتخاب رشته است.

نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف ، یک نرم افزار جامع و کامل در زمینه انتخاب رشته می باشد که با اطلاعات و داده های موجود در نرم افزار میتوان انتخاب رشته خوبی را برای دانش آموزان انجام داد، به سایر مشاوران و موسسات پیشنهاد میکنم حتما از این نرم افزار استفاده لازم را داشته باشند چون علاوه بر نرم افزار خوب از پشتیبانی با اخلاق و حرفه ای هم دارا خواهید بود.

بنده بیش از 8 سال است از این نرم افزار استفاده می کنم هرچند دو نرم افزار دیگر را
هم تجربه کرده ام ، الگوی انتخاب در این نرم افزار را دقیق تر و کاربردی تر می دانم– امسال سرعت پاسخگویی از سال های قبل خیلی بهتر بود با دقت بیشتری انجام می شود صمیمانه ممنونم

از بچه های پشتیبانی فنی نهایت تشکر را دارم.

با سلام

ضمن خسته نباشید و تشکر از زحمات تیم عالی فرهیختگان شریف

تیم پیشرو سه سال است که از نرم افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف استفاده می کند و جایخوشحالی دادر که هر سال به آن آپشن های جدید افزوده می شود.

عالی است. رضایت دارم.

نرم افزار فرهیختگان شریف در چند سال گذشته تجربه بسیار خوبی برای من رقم زده است.

چند سالی است که از این نرم افزار در فرایند انتخاب رشته استفاده می کنم. قابلیت های بسیار خوب این نرم افزار انتخاب رشته نظیر احتمالات کمی، به روزرسانی سریع، و ظزفیت های مبتنی بر دفترچه جدید من را یک قدم از دیگران جلوتر برده است، و به روز بودن اطلاعات و اطلاع رسانی تغییرات انتخاب رشته کمک شایانی به من کرده است. سرعت و دقت بالای این نرم افزار می تواند مکمل خیلی خوبی برای  مشاوره انتخاب رشته باشد.

بنده سه سال است که از امکانات مجموعه فرهیختگان شریف و نرم ازفزار انتخاب رشته استفاده می کنم. بسیار به بنده کمک کرده است و موجب شده است تکمیل فرایند انتخاب رشته با سرعت بیشتری انجام شود و به این ترتیب زمان جلسات به ارایه راهنمایی بهتر و کامل تر برای تصمیم گیری بهتر داوطلب اختصاص یابد.

تجربه همکاری با فرهیختگان شریف بسیار خوب بوده است و از عوامل بسیار سپاسگزارم.

تجربه همکاری عالی بوده است و نسبت با سایر نرم افزارها رضایت خوبی از این نرم افزار دارم.

بخش پشتیبانی نرم افزار انتخاب رشته بسیار عالی بود؛ سپاس از تیم حرفه ای فرهیختگان شریف.

9 سال است كه از نرم افزار شما استفاده می کنم و از عملکرد نرم افزار وتیم پشتیبانی کاملا راضی هستم.

این نرم افزار ازهر نظر برای فرایند انتخاب رشته عالی است و تمام نیازهای یکمجموعه را پوشش می دهد. در حد یک پیشنهاد بسیار عالی خواهد بود اگر این نرم افزار آن لاین شود.

کار با نرم افزار شریف آسان است و تمام امکانات مورد نیاز ما را ارایه می دهد. همچنین اطلاعات و پیگیری های امسال، اطلاع رسانی ها و پشتیبانی هایی که انجام می شد، بسیار موثر واقع شد و امتیاز مثبت امسال تیم قدرتمند شزیف به حساب می آمد. سپاس از نرم افزار خوب و کاربردی تان.

واقعا نرم افزار بسیار خوب و کاربردی است

نرم افزار فرهیختگان شریف خوب است ولی پشتسبانی آن «عالی» است

بنده چندین سال به عنوان کاربر از این نرم افزار استفاده کرده ام و واقعا آن را به همه نرم افزارها ترجیح می دهم.

ما با نرم افزراهای دیگر کار نکرده ایم و نمی دانیم آنها چگونه هستند و به این ترتیب نمی توانیم مقایسه کنیم، ولی در کل تجربه کار با نرم افزار شما عالی بود.

عالی است؛ بهترین نرم افزار انتخاب رشته با پشتیبانی مستمر در ایام انتخاب رشته و اطلاع رسانی مناسب

چندین سال است که از این نرم افزار استفاده می کنم وار نتایج ان در مرکز مشاوره خود بسیار راضی می باشم

بسیار راضی هستم

همکاری بسیار عالی بوده است

خوشحالم که بعنوان مشاور انتخاب رشته تیم فرهیختگان شریف را در کنار خودم داشتم . عزیزان این مجموعه همراهی مطمئن و بسیار متعهد برای من بوده و به نخبه های این مجموعه که علم و تعهد و انسجام رو کنارهم معنا کردند افتخار میکنم
از همکاری با فرهیختگان شریف و نیز از قابلیت‌ها و دقت نرم‌افزار انتخاب رشته فرهیختگان شریف بسیار راضی هستم. و در سال‌های آینده قطعا از این نرم‌افزار استفاده خواهم کرد.
فرهیختگان همیشه نامی نیک در عرصه انتخاب رشته سیستمی بوده و کمک شایانی به مشاوران جوان میکند به امید افزایش دقت بیشتر
همیشه از شما راضی هستیم
بسیار عالی این نرم افزار_ کیفیت ، سرعت و دقت مشاوره رو دوچندان می کند
همکاری عالی بوده است