نگاه دار سر رشته تا نگه دارد…

سامانه اختصاصی پشتیبانی کاربران نرم‌افزار انتخاب رشته-99

← کاربر ارجمند نرم‌افزار فرهیختگان شریف
به‌منظور دریافت به‌روزرسانی (رشته‌محل‌های باآزمون دانشگاه آزاد) از طریق دکمۀ به‌روزرسانی داخلی نرم‌افزار اقدام فرمایید.

از طریق دکمۀ به‌روزرسانی داخلی نرم‌افزار از به‌روز بودن نرم‌افزار خود اطمینان یابید.

  • چنانچه در نظر دارید این خروجی را به گوشی یا تبلت با سیستم‌های عامل Android و iOS ارسال کنید، می‌توانید آن را در قالب “تصویر” ذخیره کنید. در این صورت، به تعداد صفحات این گزارش، فایل تصویری(در قالب PNG)هم‌نام و شماره‌گذاری‌شده تولید می‌شود. فایل‌های تصویری در قالب PNG در دستگاه‌های اندرویدی پشتیبانی می‌شوند.

📖 تمام دفترچه‌های راهنمای ثبت نام آزمون سراسری و آزاد سال ۹۹ را از اینجا دریافت کنید

 فرم‌های درج علاقه‌مندی‌های داوطلبان مبتنی بر اطلاعات دفترچه راهنمای آزمون سراسری ۹۹ را از این صفحه دانلود کنید.

📝 فرم درج علاقه‌مندی‌های داوطلبان برای انتخاب رشته تمام‌اولویتی را از اینجا دریافت کنید.

←  چنانچه در نظر دارید این خروجی را به گوشی یا تبلت با سیستم‌های عامل android و IOS ارسال کنید، می‌توانید آن را در قالب “تصویر” ذخیره کنید. در این صورت، به تعداد صفحات این گزارش، فایل تصویری (در قالب PNG) هم‌نام و شماره‌گذاری‌شده تولید می‌شود. فایل‌های تصویری در قالب PNG در دستگاه‌های اندرویدی پشتیبانی می‌شوند.

←کاربر ارجمند نرم‌افزار فرهیختگان شریف به منظور افزایش یا تغییر تعداد انتخاب‌ها در هر بازه از بخش تنظیمات عمومی نرم‌افزار، بر کلید جهش(تبِ) «تعداد انتخاب‌ها در هر بازه» کلیک کنید. در جدول مربوطه عدد مدّ نظر خود را مقابل هر بازه درج کنید. برای اِعمال تغییرات لازم است بر دکمۀ «ذخیره» کلیک کنید

←جهت تغییر جایگاه کد رشته ای خاص در خروجی در صفحه نمایش خروجی با انتخاب گزینه “چیدمان دستی” فهرست خروجی در پنجره ای جداگانه نمایش داده می شود، در این پنچره پس از انتخاب ردیف کد‌رشته مورد نظر با کلیک بر گزینه های بالا/پایین تغییر جایگاه ردیف انتخابی امکان پذیر می شود.

← همانطور که در راهنما ذکر شده است در صورت خالی بودن فهرست پس از هر بار به‌روزرسانی، با کلیک بر دکمه “بازیابی فهرست داوطلبان” فهرست داوطلبانی را که تا کنون برای آنان انتخاب رشته کرده‌اید بازیابی کنید.

← نظر به کثرت و تنوع رشته محل های “بدون آزمون”در دوره های مختلف در انتخاب رشته سراسری ۹۹،اعطای توجه کافی به رشته محلهای بدون آزمون و بهره گیری از قابلیت مربوطه در “نرم افزار فرهیختگان شریف” پیشنهاد می شود.

← در انتخاب رشته سراسری 99 شیوه پذیرش در دوره پیام‌نور به “بومی ناحیه‌ای” تغییر یافته است. داوطلب می‌تواند ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ به اﻣﻜﺎن اداﻣﻪ ﺗﺤﺼﻴﻞ و ﻋﻼﻗﻪ خود ﺑﻪ ﺗﺤﺼﻴﻞ “در ﻫﺮ ﻳـﻚ از واﺣـﺪﻫﺎ و مراکز “دانشگاه پیام‌نور، ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ انتخاب رشته در هریک از مراکز و واحدهای ذیربط اقدام نمایند.


✉ آدرس پست الکترونیک: info@farhikhtegan-sharif.org