نگاه دار سرِ رشته تا نگه دارد …

سامانه اختصاصی پشتیبانی کاربران نرم‌افزار انتخاب رشته-1400

چنانچه لایسنس انتخاب رشتۀ 1400 را خریداری کرده‌اید، قبل از نصب برنامۀ جدید نسبت به حذف (Uninstal) نسخۀ 99 اقدام فرمایید. پس از نصب برنامۀ 1400 با وارد کردن شماره  سریال فعالسازی- مطابق راهنما- برنامه را فعال کنید.

——- ——— —- پیدا کردن موقعیت جغرافیایی یک شهر ازطریق گوگل مپ ———— ————– —————-

————————-مشاهدۀ جمعیت شهرها و معرفی مختصر آنها در ویکی پدیا ————————————————————-

چنانچه قصد دارید خروجی نرم‌افزار را برای گوشی یا لوحه (تبلت) دارای سیستم عامل Android یا IOS ارسال کنید، از طریق دکمه «عکس/PNG» در صفحه نتایج آن را در قالب تصویر ذخیره کنید. با این کار، به تعداد  صفحات گزارش، فایل تصویریِ هم‌نام و شماره‌گذاری‌شده تولید می‌شود.
در نظر داشته باشید، که فایل تولید شده از طریق دکمه ذخیره در قالب pdf ممکن است در گوشی‌ و تبلت خوانده نشود؛ به همین دلیل در صورت تمایل به ایجاد فایلهای گزارش برای ارسال به گوشی و تبلت حتما از گزینه عکس استفاده کنید.

📖 تمام دفترچه‌های راهنمای ثبت نام آزمون سراسری و آزاد سال ۹۹ را از اینجا دریافت کنید

 فرم‌های درج علاقه‌مندی‌های داوطلبان مبتنی بر اطلاعات دفترچه راهنمای آزمون سراسری ۹۹ را از این صفحه دانلود کنید.

📝 فرم درج علاقه‌مندی‌های داوطلبان برای انتخاب رشته تمام‌اولویتی را از اینجا دریافت کنید.

←  چنانچه در نظر دارید این خروجی را به گوشی یا تبلت با سیستم‌های عامل android و IOS ارسال کنید، می‌توانید آن را در قالب “تصویر” ذخیره کنید. در این صورت، به تعداد صفحات این گزارش، فایل تصویری (در قالب PNG) هم‌نام و شماره‌گذاری‌شده تولید می‌شود. فایل‌های تصویری در قالب PNG در دستگاه‌های اندرویدی پشتیبانی می‌شوند.

←کاربر ارجمند نرم‌افزار فرهیختگان شریف به منظور افزایش یا تغییر تعداد انتخاب‌ها در هر بازه از بخش تنظیمات عمومی نرم‌افزار، بر کلید جهش(تبِ) «تعداد انتخاب‌ها در هر بازه» کلیک کنید. در جدول مربوطه عدد مدّ نظر خود را مقابل هر بازه درج کنید. برای اِعمال تغییرات لازم است بر دکمۀ «ذخیره» کلیک کنید

←جهت تغییر جایگاه کد رشته ای خاص در خروجی در صفحه نمایش خروجی با انتخاب گزینه “چیدمان دستی” فهرست خروجی در پنجره ای جداگانه نمایش داده می شود، در این پنچره پس از انتخاب ردیف کد‌رشته مورد نظر با کلیک بر گزینه های بالا/پایین تغییر جایگاه ردیف انتخابی امکان پذیر می شود.

← همانطور که در راهنما ذکر شده است در صورت خالی بودن فهرست پس از هر بار به‌روزرسانی، با کلیک بر دکمه “بازیابی فهرست داوطلبان” فهرست داوطلبانی را که تا کنون برای آنان انتخاب رشته کرده‌اید بازیابی کنید.

← نظر به کثرت و تنوع رشته محل های “بدون آزمون”در دوره های مختلف در انتخاب رشته سراسری ۹۹،اعطای توجه کافی به رشته محلهای بدون آزمون و بهره گیری از قابلیت مربوطه در “نرم افزار فرهیختگان شریف” پیشنهاد می شود.

← در انتخاب رشته سراسری 99 شیوه پذیرش در دوره پیام‌نور به “بومی ناحیه‌ای” تغییر یافته است. داوطلب می‌تواند ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ به اﻣﻜﺎن اداﻣﻪ ﺗﺤﺼﻴﻞ و ﻋﻼﻗﻪ خود ﺑﻪ ﺗﺤﺼﻴﻞ “در ﻫﺮ ﻳـﻚ از واﺣـﺪﻫﺎ و مراکز “دانشگاه پیام‌نور، ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ انتخاب رشته در هریک از مراکز و واحدهای ذیربط اقدام نمایند.

✉ آدرس پست الکترونیک: info@farhikhtegan-sharif.org