نگاه دار سر رشته تا نگه دارد

سامانۀ اختصاصی اطلاع‌رسانی ویژۀ کاربران نرم‌افزار انتخاب رشته – لایسنس 1402

"کنکور" ~ by هوش مصنوعی Craiyon

اطلاعیه

کاربر ارجمند لایسنس 1402 نرم‌افزار
در صورت تمایل به‌منظور دریافت واپسین به‌روزرسانی لایسنس ۱۴۰۲ (اعمال اصلاحیۀ رشته‌محل‌های مرحلۀ تکمیل ظرفیت پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – بهمن ۱۴۰۲) از طریق دکمۀ به‌روزرسانی داخلیِ نرم‌افزار اقدام فرمایید.

اطلاعیه

کاربر ارجمند لایسنس 1402 نرم‌افزار
در صورت تمایل به‌منظور دریافت واپسین به‌روزرسانی لایسنس ۱۴۰۲ (اعمال رشته‌محل‌های مرحلۀ تکمیل ظرفیت پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – بهمن ۱۴۰۲) از طریق دکمۀ به‌روزرسانی داخلیِ نرم‌افزار اقدام فرمایید.

اطلاعیه

آخزین به‌روزرسانی بارگذاری شده حاوی رشته محل های زبان های خارجی و هنر فرهنگیان است.

اطلاعیه

کاربر ارجمند نرم افزار
به منظور دریافت به‌روزرسانی شماره 11 اعمال اصلاحیه شماره 2 بر رشته محل هایموجود در دفترچه های تجربی، ریاضی و انسانی “فرهنگیان”(رشته‌محل‌های جدید فرهنگیان در سه گروه اصلی در به‌روزرسانی پیشین بارگذاری شده بود) از طریق دکمه به روززسانی داخلی نرم افزار اقدام فرمایید.
هر به‌روزرسانی حاوی همه به‌روزرسانی‌های پیشین است.

اطلاعیه - 2

پس از هر به‌روزرسانی فهرست متقاضیان را بازیابی کنید.سپس با انتخاب متقاضی مربوطه در فهرست، و کلیک بر دکمه انتخاب رشتۀ مجدد (نه چاپ مجدد)، نسبت به انجام انتخاب رشته براساس رشته‌های 1402 اقدام فرمایید.

اطلاعیه -3

برای مشاهدۀ بهینۀ صفحات، دکمه‌ها، تب‌ها و واژه‌های موجود در نرم‌افزار لازم است رزولوشن نمایشگر خود را 768*1360 قرار دهید. در نظر داشته باشید که برای size یا scale نیز %100 انتخاب شود. پس از تغییر رزولوشن به رزولوشن بهینه سیستم را حتماً ری‌استارت کنید.

یادداشت

چنانچه قصد دارید خروجی نرم‌افزار را برای گوشی یا لوحه (تبلت) دارای سیستم عامل Android یا IOS ارسال کنید، به سه روش می توانید فایلی تهیه کنید که در آن دستگاه‌ها نیز بدون اشکال باز و خوانده شود:
1- از طریق دکمه «عکس/PNG» در صفحه نتایج آن را در قالب تصویر ذخیره کنید. با این کار، به تعداد صفحات گزارش، فایل تصویریِ هم‌نام و شماره‌گذاری‌شده تولید می‌شود.
2- از دکمه PDF _ Mobile
استفاده کنید.
۳- ایتدا فایل را در قالب اکسل ذخیره کنید؛ سپس آن را باز کنید و از نوار بالا page layout را انتخاب کنید؛ در منوی بازشده مقابل Width گزینۀ 1 page را برگزینید؛ سپس فایل را در قالب PDF ذخیره کنید.

اطلاعیه - 5

طبق دفترچۀراهنمای انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری می‌توانند صرف‌نظر از نوع مدرک دیپلم یا گروه آزمایشی و صرف‌نظر از مجاز بودن یا غیرمجاز بودن در انتخاب رشتۀ باآزمون، رشته‌محل‌های صرفاْ بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) را از هر گروه آزمایشی (تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر) و هر دوره ای (اعم از روزانه، نوبت دوم و …) که تمایل دارند انتخاب کنند.

اطلاعیه - 6

در بخش حذف و اضافۀ رشته ها در نرم افزار، در گروه آزمایشی ریاضی، رشته‌های شیمی محض و شیمی کاربردی، در پوشۀ رشته‌های مشترک میان چند گروه آزمایشی قرار دارد.به طور کلی، رشته٬هایی که میان دو یا چند گروه آزمایشی مشترک هستند، در نرم‌افزار، در پوشه یا مجموعه-رشتۀ «رشته های مشترکمیان چند گروه – با آزمون» قرارداده شده اند.