۲۲ تا ۲۶ تیر: مهلت خرید به‌هنگام نرم‌ افزارانتخاب رشته ومشاوریار فرهیختگان شریف

امسال سال سومی است که ایدۀ خرید به‌هنگام را به کار بسته‌ایم. در طول سال‌های ارایۀ نرم‌افزار انتخاب رشته  ارزیابی‌های ما از واقعیتی حکایت می‌کرد که بسیاری از شما، به نحوی، در گفت‌و‌گوهای مختلف به آن اشاره کرده‌اید و یا، با فراوانی کمتر، در بخش بازخوردهای کتبی در نظرسنجی های سالانه از آن سخن گفته‌اید. بیان صاف و سادۀ این واقعیت این است: بخش قابل توجهی از قابلیت های نرم افزارها در ازدحام روزهای انتخاب رشته و اضطراب ناشی از کمبود وقت «بلااستفاده» می مانند.
نکتۀ دیگر ضرورت اجتناب از آن پدیده ای است که در زبان فارسی به «روحیۀ دقیقه نودی» شهرت یافته است. اگر اکثر متقاضیان یک خدمت/کالا سفارش آن را به یک روز یا حتی نیم‌روز واحد، آن هم روز یا نیم‌روزی که واپسین مهلت قابل تصور تلقی می شود، واگذار کنند تحقق آرمان حرفه ای ارائۀ خدمات به بهترین شکل ممکن دشوار و مشقت بار خواهد شد. به دلایل پیشگفته و به منظور تحقق‌بخشی به هدف اعلام‌شدۀ ارزش‌آفرینی گسترده تر برای اعضای باشگاه مشتریان امکان «خرید به‌هنگام» طراحی شده است. با هدف بیشینه‌سازی خدمت به مشتریان وفادار، افزون بر مزیت های پیشینۀ خرید و کاربری (عضویت در باشگاه مشتریان) بین 5 تا 7 درصد تخفیف بیشتر (بسته به نوع محصول انتخابی)به همه کسانی که در طرح خرید به هنگام (22تا 26 تیرماه) مشارکت کنند اختصاص خواهد یافت.
این را هم در نظر داشته باشید که احتمالاً همه ما، هر چقدر هم که به اصطلاح «دقیقۀ نودی» باشیم،در طول زندگی مان، دست‌کم یک بار طعم اجرای سرِ صبر و با حوصلۀ کارها و طرح‌هایمان را چشیده ام، طعمی که به نظر نمی رسد ناخوشایند بوده باشد. در عین حال، ما هم مثل شما، انکار نمی کنیم که گاهی همان یکباره و لحظۀ آخر اقدام کردن جذاب و به یاد ماندنی است. ولی تجربه نشان می دهد که در خصوص خرید نرم افزار انتخاب رشته همان اقدام به موقع یا «سر صبر» بهتر جواب می‌دهد؛ به‌ویژه، در این مورد خاص که تخفیف‌ها و مزیت‌ها نیز با آن درآمیخته‌اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید