ایجاد پایگاه انتخاب رشته توسط آموزش و پرورش

سیدعلی یزدیخواه، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به ایجاد ۷۳ پایگاه انتخاب رشته، اظهار داشت: تعداد پایگاه‌های انتخاب رشته امسال نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه در تمام مناطق آموزش و پرورش، پایگاه‌های انتخاب رشته فعالیت خواهند داشت، گفت: در تمام مناطق برای داوطلبان دختر و پسر به صورت جداگانه پایگاه انتخاب رشته پیش‌بینی شده است.

یردیخواه، هزینه تمام مراحل مشاوره در پایگاه‌های انتخاب رشته را ۱۷ هزار تومان ذکر کرد و ادامه داد: مراحل مشاوره شامل مشاوره رایانه‌ای، گروهی و فردی است.

وی با تأکید بر اینکه مشاوران پایگاه انتخاب رشته، دوره‌های آموزشی را در سازمان سنجش گذرانده‌اند، اضافه کرد: به محض اعلام نتایج کنکور توسط سازمان سنجش، پایگاه انتخاب رشته نیز فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از ارائه تخفیف به خانواده شهدا، ایثارگران، بسیجیان فعال و فرهنگیان در پایگاه‌های انتخاب رشته کنکور خبر داد و بیان کرد: از امروز بنر آدرس پایگاه‌های انتخاب رشته در سطح مناطق تهران در معرض دید عموم خواهد بود، ضمن اینکه آدرس پایگاه‌های انتخاب رشته در سایت آموزش و پرورش شهر تهران www.tehranedu.ir قابل مشاهده است.

 

 انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۱ از دوشنبه
ظرفیت نهایی کنکور ۹۱ اعلام شد
آغاز انتخاب رشته داوطلبان مجاز از ۱۷ مرداد
ایجاد پایگاه انتخاب رشته توسط آموزش و پرورش
نمایندگان ارجمند گاج جهت ثبت فیش بانکی اینجا را کلیک کنید